Sosyal Medya

Tinder Plus parayı bastırana ikinci bir şans verecek

tinder

Günümüzün en popüler çöpçatan uygulaması Tinder’ın önümüzdeki ay kullanıma sunulacak ücretli sürümü, seçimleri geri alma ve bulunduğunuz bölgenin dışındaki insanları görmeye yarayan Passport gibi özelliklere sahip olacak.

Tinder, yayınladığo son güncelleme ile mobil uygulamasını Plus isimli ücretli üyelik sistemine uygun hale getirdi. Tinder Plus, mart ayında ilk olarak ABD’deki iOS ve Android kullanıcılarına sunulacak. Ardından da kademeli olarak dünyanın geri kalanındaki Tinder kullanıcıları için aktif olacak.

Tinder’ın ücretli üyelik modeli geçtiğimiz kasım ayında duyurulmuş ve Birleşik Krallık, Brezilya ve Almanya’da test edilmişti. Tinder, özelliği hâlâ test ettiğini belirtiyor.

Firmadan herhangi bir açıklama gelmese de, ayyuka çıkan sızıntılar Tinder Plus’ın aylık 6,99 dolar bir ücrete sahip olacağına işaret ediyor.

Şu an Tinder Plus’ın sunacağını bildiğimiz yalnızca iki özellik var: Undo ve Passport. Undo, karşınıza çıkan kişilere dair yaptığınız seçimleri değiştirmenizi sağlarken, Passport ise bulunduğunuz bölgenin dışındaki Tinder kullanıcılarıyla da etkileşime geçebilmenize olanak tanıyor. Tinder, ücretli üyelik sistemi aktif olduktan sonra kullanıcı geri dönüşlerinden yola çıkarak Plus’a yeni özellikler de ekleyeceklerini açıkladı.

Undo sarhoşken karşısına çıkan herkesi beğenen veya yanlışlıkla birini reddeden kullanıcılar için birebir olacakken, Passport ise çöpçatanlık oyununu küresel çapta değiştirebilir. Fakat 6,99 dolar aylık ücreti sebebiyle Tinder Plus’ın çok popüler olması pek mümkün görünmüyor.

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.