Teknoloji

Turkcell T Serisi’nin en yeni ve en akıllı üyeleri T80 ve T VR

T80 ve T VR
Turkcell, T Serisi akıllı telefonlarının en yeni üyesi T80 ve ilk sanal gerçeklik (VR) gözlüğü T VR cihazlarını tanıttı.

Turkcell T serisinin en yeni üyesi T80, hem şık tasarımı hem de yepyeni akıllı özellikleriyle dikkat çekiyor. 5,2 inçlik 1080p ekranla gelen telefon gücünü 8 çekirdekli işlemciden alırken 2 GB RAM ve artırılabilir 16 GB dahili hafıza ile destekleniyor. Turkcell T80 kamera özellikleriyle de dikkat çekiyor.

T80’in 3 boyutlu (3D) fotoğraf çekme özelliği sunan çift arka kamerası ile görüntüler daha canlı hale geliyor. Otomatik netleme, derinlik efekti ve istenen noktaya odaklanma gibi gelişmiş fotoğrafçılık özellikleri sunan T80’in ön yüzündeki flaşlı 13 megapiksellik kamerası karanlık ortamlarda da kolayca selfie yapabilme imkanı sunuyor.

T80 Gri ve altın sarısı (gold)
Altın sarısı ve gri olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile gelen T80, 7,7 milimetrelik inceliğin yanı sıra şık metal tasarıma sahip. Üstelik parmak izi okuma teknolojisiyle de T80’in ekran kilidini açmak hem daha güvenli hem daha hızlı hale geliyor. T serinin bu en yeni ve en akıllısı T80, en iyi teknik özelliklere sahip telefonu uygun fiyatla almak isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Tarifeye ek 39 TL’den başlayan fiyatlara satışa sunulan T80’in peşin fiyatı ise 1.299 TL.

Operatör markalı ilk sanal gerçeklik (VR) gözlüğü

Turkcell T80’in yanı sıra ilk sanal gerçeklik gözlüğü T VR’ı da tanıttı. T80 entegre VR kullanım platformu sayesinde gelişmiş bir sanal gerçeklik (VR) deneyimi sunmaya hazır halde geliyor. Turkcell T80’in bütünleşik VR platformuyla uyumlu çalışan T VR’ı da Türkiye’nin operatör markalı ilk sanal gerçeklik gözlüğü olarak kullanıcıların beğenisine sunuyor.

T VR
T VR sayesinde fotoğraflar, videolar ve oyunlara adeta gerçek bir deneyime dönüyor. Ayrıca T80 kamerasıyla çekilen üç boyutlu görüntüler gerçekçi olarak T VR’dan da izlenebiliyor. T VR ilk 1 ay sadece T80 müşterilerine özel olarak satışa sunuluyor. Android tabanlı cihazlarla uyumlu çalışabilen T VR’a T80 satın alan müşteriler aylık 7,90 TL ödeyerek sahip olabiliyor. T VR’ın peşin fiyatı ise 199 TL.

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler