Teknoloji

Turkcell TV Plus ile daha da akıllı bir TV deneyimi

Turkcell TV Plus

Turkcell, mobil uygulamalar ile akıllı cihazlar, web sitesi üzerinden bilgisayarlar ve TV Plus kutusu ile televizyonlar üzerinden kullanılabilen yeni kişisel televizyon platformu Turkcell TV Plus’ı kullanıma sundu.

Turkcell’in kişisel televizyon platformu Turkcell TV’yi bir üst seviyeye taşıyan Turkcell TV Plus, gerçek çoklu ekran özelliği ile Türkiye’de ilk defa akıllı telefon, tablet, bilgisayar veya televizyonunuzun herhangi birisi üzerinden izlemeye başladığınız bir programı, diğer cihazlarınız üzerinden kaldığınız yerden izlemeye devam etmenize olanak tanıyor.

Turkcell_TV_Plus

Daha önce yalnızca cep telefonu, tablet ve bilgisayar üzerinden hizmet veren Turkcell’in kişisel televizyon platformu,  TV deneyimini artık dört ekran üzerinden sunuyor. Canlı yayını geri alabilme (timeshift) özelliği benzerlerinden farklı olarak yalnızca izlenmekte olan kanalla sınırlı olmayan Turkcell TV Plus’ta, izlenilen herhangi bir kanalda 12 saat önceki canlı yayına erişebilme fırsatı veriyor. Aynı anda onlarca programı kaydetme imkanı da sunan Turkcell TV Plus, kayıtları kutu üzerindeki sabit disk yerine buluta kaydettiği için içeriklere istenilen cihazdan ve istenilen yerden ulaşmak da mümkün hale geliyor. Ayrıca izleyiciler seç-izle özelliğiyle kişisel izleme listelerini oluşturarak kendilerine özel kanallar oluşturabiliyorlar.

Turkcell TV Plus’ta neler var?

Yüze yakın yerli ve yabancı TV kanalının bulunduğu Turkcell TV Plus, bini aşkın seç-izle film ve dizi ile zengin bir içeriğe sahip. Türkiye’de televizyon izleyicileri arasında popüler tüm TV kanallarının yanı sıra altı adet sinema kanalı, FOX grubu dizi kanalları, National Geographic, Nat Geo Wild, 24 Kitchen, FOX Sport, Disney gibi her zevke hitap eden tanınmış yabancı kanallara da platform üzerinden erişilebiliyor.

Turkcell TV Plus Kutu

Plus Salonlar

Geleceğin TV platformu Turkcell TV Plus’ın yenilikçi özelliklerinden birisi de izleyicilerine sunduğu Plus Salon’lar. Türk filmlerinden dünyanın en popüler dizilere, belgesellerden spor programlarına kadar 32 farklı Plus Salonu’nda yayın akışını tamamen kullanıcılar belirliyor. Benzerlerinde yayın akışı sürekli devam ederken TV Plus’ın Plus Salonları’nda yayın akışı ise kullanıcının isteği ile başlıyor ve istenen şekilde devam ediyor. Bu salonlara giren izleyeciler, örneğin diledikleri filmi başlatabiliyor, isterlerse yayınlanmaya başlayan filmin bitmesini beklemeden başka bir filme geçiş yapabiliyor.

Turkcell TV Plus’ta müzikseverler de unutulmamış. 8 adet Müzik Plus Salonu ile kullanıcılar o anki ruh hallerine göre diledikleri parçayı dinlemeye başlayabiliyor. Üstelik tıpkı Plus Salonlar’da olduğu gibi Müzik Plus Salonları’nda da kontrol kullanıcıya bırakılıyor ve parçalar arasında geçiş yapılabilmesine olanak sağlanıyor. Turkcell TV Plus, Plus ve Müzik Plus Salonları ile akıp giden yayın deneyimi rafa kaldırıyor ve yayın akışı tamamen kişiye özel hale getiriliyor.

Turkcell_TV_Plus_2

Lansmana özel fiyatlar

Turkcell TV Plus paketleri için lansmana özel fiyat avantajları da sunuluyor. Televizyon severlerin lansmana özel fiyatlarla web’de TV Plus paketine ayda 2,90 TL, cep telefonunu veya tablet bilgisayarda TV Plus paketine ayda 5,90 TL, web ve mobil cihazlara ek olarak TV Plus deneyimini evdeki televizyon ekranına taşımak içinse ayda 59 TL ödemeleri yeterli. Kirala-İzle hizmeti kapsamında da Hollywood stüdyolarının en yeni filmlerini 2 TL’den başlayan fiyatlarla kiralayarak izleme imkanı bulunuyor.

Turkcell_TV_Plus_3

Turkcell TV Plus’ı nasıl izleyebilirsin?

Turkcell TV Plus kutusunu satın alan Turkcell Superonline fiber internet kullanıcıları servisi televizyonlarından seyredebiliyor. Servise telefon veya tabletlerinden bağlanmak isteyenler uygulama mağazalarından Turkcell TV Plus mobil uygulamasını ücretsiz indirerek, bilgisayarlardan erişmek isteyenler ise turkcelltvplus.com.tr adresini ziyaret ederek servisi hemen kullanmaya başlayabilirler.

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.