Gezi / YemekYaşam

Wyndham İstanbul’a Newcomer Ödülü

Wyndham_İstanbul

Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da en iyi açılış yapan otel seçilen Wyndham İstanbul Petek, Newcomer of the year ödülünün sahibi oldu.

7380 oteliyle dünyanın en büyük otel zinciri olan Wyndham Hoteller Grubu’nun yeni üyesi Wyndham İstanbul Petek, Basın Ekspress Yolu’nda Temmuz ayında hizmete açılmıştı. Wyndham Hotellerinin başkanı Eric Danziger ödülü vermek üzere Türkiye’ye geldi.

120 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen Wyndham İstanbul Petek, şu anda 170 kişiye istihdam sağlarken yakın zamanda istihdam sayısını 250’ye çıkaracak.

Otelin tanıtım toplantısında bir konuşma yapan Wyndham İstanbul Petek Genel Müdürü Özkan Alkan; Wyndham markasının dünyanın en prestijli organizasyonları tarafından ‘En hayranlık Duyulan Şirket’ ve “Çalışılacak En İyi Şirket’ olarak seçildiğini belirterek, Wyndam İstanbul Petek’in Atatürk Havalimanı’na sadece 3,7 kilometre uzaklıktaki konumu, kongre ve fuar merkezlerine yakınlığıyla iş dünyasının ihtiyaçlarına en etkin şekilde cevap verdiğini sözlerine ekledi.

Wyndham_İstanbul_2

Rakamlarla Wyndham İstanbul Petek

Wyndham İstanbul Petek’te 241 misafir odası ve 27 suitin yanı sıra, uzun süreli konaklamalar için 39 daire bulunuyor.

Otelde 586 metrekarelik bir Balo Salonu ve toplam alanı 1.970 metrekareyi aşan 14 toplantı salonu yer alıyor.

4000 m2’lik SPA & Fitness salonu ve 500 araçlık otopark, sadece otel misafirleri için değil, bölgede çalışanlar ve yaşayanlar için de imkanlar sunuyor.

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.