Teknoloji

Yatırımcılar ve girişimciler Nisan ayında The Pitcher’da buluşacak

16 Nisan Cumartesi günü Workinton Levent’te düzenlenecek olan The Pitcher etkinliğinde girişimciler, eleme süreçlerinden geçmeksizin fikirlerini yatırımcılara sunma şansı bulacak.

1

30 girişimcinin gün boyunca 20’den fazla yatırımcıya sunumlar yapacağı The Pitcher, yalnızca teknoloji odaklı değil, tüm alanlardan girişimlerin başvurabilecekleri bir girişimcilik etkinliği olarak öne çıkıyor. The Pitcher etkinliği, Türkiye’de teknoloji ve girişimcilik alanlarında öncü projelere imza atma için çalışan Insprad Media tarafından düzenleniyor.

The Pitcher etkinliği, girişimleri uzun vadeye yayılmış eleme süreçlerine maruz bırakmamasıyla da benzerlerinden farklılaşıyor ve bu sayede, tüm fikirlere hak ettiği fırsat eşitliğinin sağlanması amaçlanıyor.

Emre Kurttepeli, Selçuk Saraç, Cem Soysal, Bahadır Pekkan, Dr. Ahmed Akgiray gibi pek çok yatırımcıya sunum yapma fırsatı yakalayacak olan girişimciler, işlerini sergilemenin ve profesyonel ağlarını genişletmenin yanı sıra ödül kazanma şansı da yakalıyor. Etkinlik bünyesindeki tüm yatırımcılardan oluşacak jürinin seçeceği ilk üç girişim TEB ÖZEL Melek Yatırım Platformu’ndan bir ödül almaya hak kazanacak.

The Pitcher etkinliğinde işini veya fikrini yatırımcılara sunmak isteyen girişimcilerin Eventbrite üzerinden edinebilecekleri The Pitcher veya The Ultimate Pitcher biletine sahip olması gerekiyor. Bilet sistemi ile amaçlanan, etkinliğe fikirlerine güvenen ve yeşermelerini sağlamak için hareket geçmeyi göze almış girişimcilerin katılacağından emin olmak.

Girişimcilerin dışında izleyici olarak etkinliğe katılmak isteyenler ise hiçbir ücret ödemeden sunumları dinleyebiliyor, ekosistemin önde gelen aktörleriyle tanışabiliyor ve etkinliğin sonunda gerçekleştirilecek olan partiye katılabiliyorlar.

The Pitcher 16 Nisan Cumartesi günü 09.00’da başlayacak, tüm gün süren girişimci sunumları ve yatırımcı görüşmelerinin ardından gerçekleştirilecek parti ile sona erecek.

TEB ÖZEL Melek Yatırım Platformu ve Workinton’ın sponsor olduğu etkinliğin destekçileri arasında ise, Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi, Istanbul Startup Angels, Keiretsu Forum, Business Awareness Society, Galata Business Angels, Girişim Fabrikası, Marjinal Porter Novelli, Kosgeb ve Girişimcilik Vakfı yer alıyor.

The Pitcher

Tarih: 16 Nisan Cumartesi

Saat: 09.00-20.00

Mekân: Workinton Levent

Kayıt için: http://thepitcher.eventbrite.com

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler