Teknoloji

Yılın En İyi iPhone Fotoğrafları

iPPawards_1

En iyi hayvan fotoğrafı: Michael O’Neal

Her yıl yılın en iyi iPhone fotoğraflarını seçen “iPhone Photograpy Awards – IPPAWARDS” 2014’ün en iyilerini açıkladı.

Fotoğrafçılık özellikle dijital makinelerin hayatımıza girmesiyle sürekli daha da yaygın hale geliyor. Fakat bazı cihazlar da gösteriyor ki, fotoğraf çekmek için bir kamera taşımaya ya da fotoğrafçı olmaya gerek yok. Önemli olan “O” anı yakalamak. Belki de bu sebepten birçok fotoğraf paylaşım sitesinde en popüler kamera olarak iPhone’u görüyoruz.

iPPawards_2

En iyi doğa fotoğrafı: Felicia Pandola

iPhone Photography Awards da birkaç yıl önce başlamış bir yarışma. Her yıl yılın en iyi iPhone fotoğraflarını belirleyen yarışma, 2014’ün kazananlarını belirlemiş.

Sadece iPhone ile çekilen ve düzenlenen fotoğrafların katılabildiği yarışmada katılımcıların efekt kullanmaları serbest. Fakat iOS cihazları dışında fotoğraflara herhangi bir müdahele yapılırsa yarışmaya kabul edilmiyorlar. Yani fotoğrafların tümüyle iPhone ya da iPad’den çıkmış olmaları gerekiyor.

Yarışmada birçok farklı kategoride ödüller verilmiş ve bazıları gerçekten muhteşem. Üstelik bir telefonla çekildiğine inanmayacağını kadar da kaliteliler. Ayrıca birçok fotoğrafın amatör fotoğrafçıların elinden çıktığını da belirtelim.

iPPawards_3

En iyi günbatımı fotoğrafı

1 2 3 4 5 6 7 8 9Sonraki sayfa
Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.